Olympus Surgical Technologies Europe

Olympus Surgical Technologies Europe dlouhodobě intenzivně spolupracuje s mezinárodní komunitou vědců a technologických inovátorů. Jsme partnery světových lékařských a vědeckých kapacit na poli naší specializace – od základního výzkumu až po vývoj jednotlivých nástrojů.

Skupina B. Braun je součástí celosvětového koncernu B. Braun – předního výrobce zdravotnických prostředků a technologií. V České a Slovenské republice působí skupina B. Braun od roku 1993 a skládá se z B. Braun Medical, špičkového dodavatele zdravotnických materiálů a služeb a B. Braun Avitum, kvalitního poskytovatele dialyzační péče.

Společnost Johnson & Johnson je největší zdravotnickou společností na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Nabízí nejúplnější sortiment výrobků pro zdravotní péči a poskytuje s tím související komplexní služby v oblasti zdravotnických prostředků a diagnostiky, volně prodejných přípravků a léků na předpis.

Průlomová řešení zdravotnické technologie pro nejsložitější a nejnáročnější podmínky. Inspirující naděje a nové možnosti pro lidi na celém světě.

BD je globální společnost specializovaná na zdravotnické technologie, která svými objevy, diagnostickými systémy a péčí přináší pokrok ve zdravotnictví. BD je předním specialistou na bezpečnost pacientů a zdravotníků i technologie stojící za zdravotnickým výzkumem a klinickými laboratořemi. 

Americký výrobce, jednička na trhu jednorázových zdravotnických prostředků, neustále hledá inovativní řešení s důrazem na miniinvazivitu, komfort a bezpečí pacientů i zdravotníků.

Kontaktujte nás ještě dnes

info@agpmedical.cz

+420 771 230 162